حتما میدانید نرم افزار PowerPoint به یکی از نرم افزارهای تبدیل شده که تقریبا در بین کسانی که قصد کنفرانس دادن و توضیح دادن پیرامون محصول و پروژه و… دارند یکی از بهترین گزینه ها تبدیل شده است . استفاده زیاد از این نرم افزار سبب شده است که شرکت های نرم افزاری برای راحتی کاربران نرم افزارهایی را در این زمینه یعنی PowerPoint تولید کنند . یکی از اینگونه نرم افزارهای تولید شده ، تبدیل فایل PowerPoint که فرمتش PPT است به فایل EXE و SCR (اسکرین سیور) می باشد . این نرم افزارها برای این ساخته شده اند که دیگر نیازی به موجود بودن نرم افزار PowerPoint در سیستم ها نباشد .
PowerPoint Slide Show Converter نرم افزاری برای تبدیل فایل پاورپوینت به فرمت exe و scr است . این نرم افزار با تبدیل اسلایدشو های پاورپوینت به فرمت exe که در تمام کامپیوترها قابل پخش است نیاز کاربران را به نرم افزار PowerPoint از بین می برد . همچنین باعث کاهش حجم نیز می شود و دیگر موضوع جالب اینجاست که با تبدیل فایل پاورپوینت به فرمت exe و scr دیگر امکان نقض کپی رایت و کپی برداری غیرقانونی وجود ندارد چون امکان ویرایش این فایل از بین می رود . تبدیل فرمت به طور کامل و با تمام جزئیات و انیمشین ها و افکت ها انجام می شود و این باعث می شود شما از تبدیل خود لذت ببرید.

 

اجرایی کردن فایل پاورپوینت , روش تبدیل پاورپوینت به یک فایل خود اجرا یا exe , تبدیل اسلایدهای پاورپوینت به فایل قابل اجرا

اجرایی کردن فایل پاورپوینت

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار PowerPoint Slide Show Converter 3.2.1.4 :
– تبدیل فرمت ppt به فرمت exe و scr
– بدون نیاز به نرم افزار پاورپوینت برای اجرای فایل
– ساخت اسکرین سیور با استفاده از تبدیل فرمت پاورپوینت به فرمت exe
– قابل اجرا در تمام کامپیوترها بدون نیاز به Microsoft Office PowerPoint
– تبدیل فرمت با تمام جزئیات و انیمشن ها
– جلوگیری از به سرفت رفتن فایل های پاورپوینت
– تبدیل پاورپوینت به فایل اجرایی با سرعت تمام
– کاهش حجم فایل اصلی
– محیط کاربری ساده و بدون دردسر
– سازگاری با تمام ویندوز ها مخصوصا ویندوز ۷
– و…

 

پسورد فایل:

لینک دانلود – ۸٫۴ مگابایت > پسورد : www.downloadha.com | لینک کمکی

 

روش تبدیل پاورپوینت به یک فایل خود اجرا یا exe , تبدیل اسلایدهای پاورپوینت به فایل قابل اجرا