سوالات رایجی که برای شما اتفاق خواهد افتاد:

بر روی لینک دانلود کلیک میکنم ولی فایل دانلود نمیشود؟

رمز فایل را www.downloadu.ir میزنم ولی باز هم پیغام خظا میدهد؟

در هنگام اکسترکت کردن فایل خطای CRC Wrong Password میدهد؟

در هنگام اکسترکت کردن فایل خطای Next Volume is Required میدهد؟

هنگام دانلود خطای ۵۰۳ میدهد؟

هنگام دانلود خطای ۴۰۴ میدهد؟

یک فایل چند پارتی را دانلود کردم اکنون باید برای اجرا چه کار کنم؟

فایلی را دانلود کردم و از من رمز میخواهد؟

راهنمای خطا ها در هنگام اجرای بازی؟

پاسخ به سوالات:

بر روی لینک دانلود کلیک میکنم ولی فایل دانلود نمیشود؟

در برخی از ساعات به دلیل حجم بالای استفاده سرور نمیتواند این حجم را تحمل کند بنابراین لینک های دانلود تا مدت کوتاهی غیر فعال خواهند شد ولی به دلیل تازه تاسیس بودن سایت این اتفاق تا مدتی اتفاق نخواهد افتاد در هر صورت اگر اتفاق افتاد لطفا در بخش تماس با ما سریعا به ما اطلاع بدید.

رمز فایل را www.downloadu.ir میزنم ولی باز هم پیغام خظا میدهد؟

قبول نکردن پسورد میتواند دلیل های زیادی داشته باشد:

۱- هنگام زدن رمز ممکن است صفحه کلید شما بر روی حروف بزرگ باشند (Caps Lock) که این عمل باعث میشود تا رمز را اشتباه شناسایی کند. برای راحت تر شدن حروف را با نام کوچک وارد کنید: www.downloadu.ir

۲- در هنگام زدن رمز ممکن است زبان صفحه کلید شما بر روی فارسی باشد که در این حالت هم رمز شناسایی نمیشود و ارور میدهد و در هنگا زدن رمز باید زبان کیبورد شما بر روی: EN/FA قرار داشته باشد.

۳- احتمال دارد شما رمز را Copy & Paste کنید که این عمل ممکن است رمز را اشتباه شناسایی کند ولی این ارور خیلی کم اتفاق می افتد.

۴- یکی از دلایل مهم که رمز را قبول نمیکند ممکن است فایل را به طور کامل دانلود نکرده باشید ولی پیشنهاد دانلودیو به شما این نرم افزار میباشد.

۵- در صورت نداشتن هیچ یک از گزینه های بالا ممکن است رمز فایل توسط ما اشتباه وارد شده باشد که شما میتوانید در نظرات همان فایل به ما اطلاع بدید تا رمز درست را برای شما ارسال کنیم.

در هنگام اکسترکت کردن فایل خطای CRC Wrong Password میدهد؟

یکی از بزرگترین مشکلات کاربران همین گزینه میباشد. در این مورد شما باید به پیغام خطای دقت کنید و ببینید دقیقاً بر روی کدام بخش پیغام خطا می دهد، بر روی هر بخشی که پیغام خطا بدهد به منزله این است که فایل آن بخش خراب است و درست دانلود نشده است و باید مجدداً همان بخش را دانلود کنید، توجه داشته باشید لازم نیست تمامی بخش ها را دانلود کنید فقط کافی است همان بخش خراب دوباره دانلود شود.
همچنین اکثر فایل های آپلود شده قابلیت ترمیم نیز دارا می باشند به این معنی که شما قبل از آنکه فایل را مجدداً دانلود کنید، می توانید شانس خود را برای ترمیم آن فایل نیز امتحان کنید و در صورتی که فایل ترمیم نشد، اقدام به دانلود مجدد آن فایل کنید برای ترمیم فایل ها نرم افزار Winrar را اجرا نموده، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید. در صورتی که باز هم با پیغام بالا مواجه شدید، تنها راه دانلود مجدد فایل/قسمت خراب است.

در هنگام اکسترکت کردن فایل خطای Next Volume is Required میدهد؟

این مشکل برای ان است که شما تمام بخش های فایل را دانلود نکرده اید برای راحت تر بودن کاربران فایل های حجیم در چند پارت گذاشته میشوند که شما ممکن است یکی از ان پارت ها را دانلود نکرده باشید.

هنگام دانلود خطای ۵۰۳ میدهد؟

این مشکل برای ان است که شما قصد تعداد دانلود چندین فایل را به طور همزمان دارید که این عمل نمیتواند توسط مدیریت دانلود شما پشتیبانی شود و خطا میدهد بهتر است برای راحت تر بودن و بالا رفتن سرعت دانلود فایل ها را تک تک دانلود کنید.

هنگام دانلود خطای ۴۰۴ میدهد؟

این اخطار برای ان است که لینک دانلود از کار افتاده است که دلیل های مختلفی دارد:

مغایرت داشتن فایل با قوانین جمهوری اسلامی (توسط خود ما حذف میشود)

اشتباه گذاشتن لینک دانلود فایل و ناقص بودن ان

در صورتی که پیامی از طرف ما در ان فایل ننوشته شده بود به ما اطلاع دهید تا لینک های صحیح را جایگزین فایل کنیم

یک فایل چند پارتی را دانلود کردم اکنون باید برای اجرا چه کار کنم؟

بعد از اینکه تمامی پارت های فایل را دانلود کردید نرم افزار WinRar را باید داشته باشید و بعد از ان روی پارت یک راست کلیک و گزینه Extract to را بزنید و بعد از وارد کردن رمز منتظر بمانید تا کاملا اکسترکت شدن فایل به اتمام برسد بعد از ان میتواند فایل را به راحتی نصب کنید.

فایلی را دانلود کردم و از من رمز میخواهد؟

رمز تمامی فایل هایی که در سایت دانلودیو گذاشته میشوند :  www.downloadu.ir میباشد که برای راحتی شما بهتر است تایپ شود.

راهنمای خطا ها در هنگام اجرای بازی؟

اگر در هنگام اجرای بازی با خطایی مواجه شدید:

خطای openall32 : باید نرم افزار openall را نصب کنید.

خظای d3dx9 : باید جدید ترین نسخه Directx را نصب کنید.

خطای xlive.dll : باید نرم افزار windows live را نصب کنید.

خطای c++ : باید نرم افزار سیستمی Microsoft Visual C++ Runtime را نصب کنید.

خطای Orginal disk not found: باید بازی را با توجه به راهنمای موجود در قسمت معرفی بازی روی سایت و یا فایل راهنما همراه با بازی کرک کنید.