Adobe Acrobat Reader

دانلود نرم افزار مدیریت فایل های پی دی اف Adobe Acrobat Reader برای کامپیوتر

دانلود آخرین نسخه ی پی دی اف خوان ادوبی آکروبات ریدر برای کامپیوتر با لینک مستقیم و رایگان

نرم افزار Adobe Acrobat Reader

Adobe Acrobat Reader DC نسخه ی دسکتاپ است که به طور کامل بهبود یافته و بهترین راه حل برای باز کردن فایل های PDF در دنیاست . با نرم افزار Adobe Acrobat Reader DC شما می توانید اقدام به ایجاد ، انتشار و یا ویرایش فایل های pdf از هر کجا کنید ، با این برنامه از تمامی دستگاه های خود به فایل های اخیر دسترسی دارید .

ترکیبی از ویژگی های پاک

نرم افزار Adobe Acrobat Reader DC به شما اجازه ی نوشتن نظرات و بازخورد ها با استفاده از یک قاب جداگانه که در سمت راست پنجره وجود دارد را می دهد .

یکی از نقاط قوت این ابزار رابط کاربری کاملا تمیز با تغداد زیادی ابزار برای زوم کردن ، انتخاب متن ، پرینت ، اضافه کردن نشانه و بسیاری دیگر است .

پشتیبانی از فرمت فایل ها و جستجوهای سریع

نکته ی مهم نرم افزار Adobe Reader XI را می توان در توانایی کار با طرح های CAD دانست . در صورتی که شما نیاز به شناسایی هر عنصر در فایل های پی دی اف هستید نرم افزار یک موتور جستجوی کامل را داراست که هر چه شما میخواهید را در عرض چند ثانیه به شما می دهد .

ابزار های امنیتی

این برنامه شما را قادر به مشاهده و کار با اسناد PDF بدون آنکه نگران کد های مخرب باشید میکند همچنین حالت حفاظت شده این نرم افزار دارای ویژگی های پیشرفته ی امنیتی است که برای حفاظت از کامپیوتر شما و حریم خصوصی شما طراحی شده است .

تنظیمات پیکربندی

هنگامی که شما برنامه Adobe Reader XI را سفارشی سازی میکنید ناحیه تنظیمات به شما امکان تغییر طیف وسیعی از تنظیمات ، کامنت ها ، ۳D و چند رسانه ای ، اندازه گیری و گزینه های خواندن در دسترس و قسمت های املایی را می دهد .

در صورتی که استفاده از نرم افزار Adobe Reader XI برای شما بیش از حد سخت به نظر می رسد برنامه دارای یک کتابچه جامع است و متاسفانه شما برای خواندن اسناد باید به اینترنت متصل باشید و در حالت آفلاین امکان خواندن اسناد وجود ندارد .

بهترین پی در اف خوان در مارکت

همه چیز در نظر گرفته شده ، نرم افزار Adobe Reader XI واقعا جواب می دهد با ابزار هایی پیشرو جهت مشاهده فایل ها و اسناد .