Alien Jelly: Food For Thought v1.0.434

دانلود بازی ژله بیگانه اندروید

دانلود بازی Alien Jelly: Food For Thought

بازی مغزهای ژله ای

بازی  Alien Jelly: Food For Thought جدیدترین بازی ساخت کمپانی Collective Mass که جدیدا به بازار آمده است و ما قصد داریم این بازی جدید و جذاب را دراختیار کاربرانسایت دانلودیو قرار دهیم.

در این بازی شما با مغزهای ژله ای سروکار دارید. شما باید هدایت مغزکوچولو و جالبی را به عهده بگیرید که داخل یک ژله زندگی میکند و برای بدست آوردن غذا با سفینه فضایی به سیارات مختلفی سفر میکند وقتی به سیارات رسیدید از سفینه  پیاده شوید و با رد شدن از موانع سعی کنید انواع غذاهای خوشمزه را جمع آوری کنید تا مغز ژله ای بزرگ و بزرگ تر شود. باید با حرکات  ژله را هدایت کنید تا از موانع رد شود و به غذاها برسد، در طول بازی و با کسب امتیاز میتوانید هدایت سه مغز ژله ای را بطور همزمان به عهده بگیرید. شما در این بازی در سه کهکشان زیبا برای دست آوردن گنج به جستجو میپردازید.

جذابیت های این بازی شما را مدت ها غرق بازی میکند، اگر از علاقه مند به  بازی های سرگرم کننده هستید پیشنهاد میکنیم این بازی را از دانلودیو دریافت کنید.

 

بعضی از ویژگی های بازی  Alien Jelly: Food For Thought :

– گرافیک سه بعدی رنگارنگ با کیفیت اچ دی

– گیم پلی جدید و منحصربه فرد بازی

– شرکت در ۵۰ مرحله مهیج و متنوع

– هدایت کاراکتر عجیب و بامزه برای بدست آوردن غذا در کهکشان ها

– عبور از موانع با چرخش و جمع آوری مواد غذایی

– ماجراجویی در سه کهکشان زیبا و منحصربه فرد

– کشف ۱۰ گنجینه پنهان و کسب امتیاز

– هدایت همزمان سه کاراکتر

– صداگذاری جذاب و موسیقی متن باکیفیت

بازی  Alien Jelly: Food For Thought  توانسته رتبه عالی ۴٫۵ از ۵٫۰ را در بین کاربران گوگل پلی کسب کند. این بازی قابل نصب برروی موبایل ها و دستگاه های اندروید با سیستم عامل ۴٫۰ و بالاتر میباشد.