Ashampoo ZIP Pro 2

دانلود نرم افزار Ashampoo ZIP Pro 2 برای کامپیوتر

دانلود آخرین نسخه نرم افزار Ashampoo ZIP Pro 2 با لینک مستقیم و رایگان

دانلود Ashampoo ZIP Pro

Ashampoo ZIP Pro 2 فقط یک برنامه کاربردی نیست و یک مجموعه ی گسترده ی بارگذاری شده با ویژگی های فشرده سازی فایل ، استخراج ، به اشتراک گذاری و رمزگذاری ۲۵۶ بیتی است Ashampoo ZIP Pro 2 می تواند بیش از ۳۰ فرمت مختلف را با سرعت رعدآسا باز کند این موضوع حتی شامل قابلیت پشتیبان گیری و همراه با یک کاوشگر فایل یکپارچه است که ویژگی هایی چون پشتیبانی ابری ، دسترسی به FTP دارد و می توان گفت بطور طبیعی تمام قابلیت های اصلی را داراست .

فرار از جنگل فرمت های مختلف ZIP ، RAR ، TAR ، CAB و بسیاری دیگر تنها با یک کلیک ، برنامه Ashampoo ZIP Pro 2 فایل های شما را به سرعت باز می کند و آرشیوهای چند بخشی را مونتاژ می کند . هر زمان که شما نیاز به فشرده سازی ، استخراج ، رمز گذاری و یا ارسال فایل دارید این برنامه کار شما را انجام می دهد و زندگی شما را آسان تر می کند .

صرفه جویی در زمان ، اعصاب و بهره برداری از مجموعه از ویژگی های کامل با برنامه Ashampoo ZIP Pro 2 . صاحبان نسخه ی کامل می توانند نسخه ی پرتابل برنامه را نیز دریافت کنند ، نسخه ی پرتابل کوچک تر اما همان طور قدرتمند است و همان ویژگی ها را بدون نیاز به نصب ارائه می دهد .

Ashampoo ZIP Pro 2 مساله ی اندازه و امنیت در ایمیل را حل کرده ، شما می توانید آستانه ی اندازه ی پرونده را مشخص کنید و برای حداکثر امنیت خود از رمز گذاری و امضا استفاده کنید این برنامه می تواند از فایل های شما با رمز گذاری ۲۵۶ بیتی در مقابل دسترسی های غیر مجاز حفاظت کند این موضوع می تواند شامل فایل های آفیس و یا PDF باشد که می توانید امضا و رمز گذاری کنید این موضوع برای اسناد رسمی و یا سند های حساس که به بهبود امنیت نیاز دارند توصیه می شود با Ashampoo ZIP Pro 2 فایل های خود را امن نگه دارید .

باز کردن دیسک ایمیج به راحتی

این برنامه کار تبدیل دیسک های شما به فایل ایمیج را آسان می کند شما همچنین می توانید با راه اندازی چند درایو مجازی و از آنها بصورت موازی استفاده کنید .

همیشه آماده برای راست کلیک باشید

یکپارچه سازی هوشمند سیستم به شما امکان دسترسی به فایل های زیپ ضروری را می دهد ، با تنها یک راست کلیک می توانید اقدام به باز کردن ، فشرده سازی ، ارسال ، رمز گذاری و یا آپلود فایل را انجام دهید

بهترین سرویس های ابری

دسترسی به سرویس های ابری مختلف با Ashampoo از این راحت تر دیگر امکان ندارد ، آپلود و دانلود فایل با Dropbox ، گوگل درایو ، آمازون s3 ، اسکای درایو ، Box.Net و Azure از داخل برنامه . شما می توانید فایل های آرشیو فعال را باز کنید و حتی اقدام به پشتیبان گیری در سرور های ابری کنید

بازیابی اطلاعات

فایل های دانلود شده و فایل های میزبانی شده روی برخی سایت ها و رسانه های ذخیره سازی ممکن است خراب باشد که به نظر جبران ناپذیر است اما Ashampoo ZIP PRO 2 می تواند فایل را تعمیر و بازیابی کند و فایل های شما را ریکاوری کند .

ویژگی های نرم افزار Ashampoo ZIP PRO 2 :

 • پشتیبانی چند هسته ای
 • رمز گذاری کامل ۲۵۶ بیتی
 • ارسال و رمز گذاری سند
 • شامل نسخه پرتابل
 • دسترسی به ویژگی های اصلی با سرعت از طریق کاوشگر ویندوز با راست کلیک
 • پشتیبانی از نمایشگر های ۴K
 • پشتیبانی از فضای ابری
 • استفاده از درایو مجازی
 • رمز گذاری و امضای مدارک
 • پشتیبان گیری خودکار
 • ایجاد آرشیو با قابلیت استخراج خودکار