مایکروسافت کورتانا اندروید microsoft Cortana for Android

برنامه Cortana for Android 1.9.5.1195 مایکروسافت کورتانا اندروید

دانلود برنامه Cortana for Android 1.9.5.1195

دستیار هوشمند سخنگو

Microsoft Cortana for Android 1.9.5.1195 enus-release  یک دستیار هوشمند سخنگو است که به تازگی منتشر شده است. دستیاری سخنگو کورتانا  برای دسترسی سریع تر به بخش های مختلف است که  تمامی دستورات را با سرعتی بالا خوانده و آنها را اجرا میکند. و برای افزایش سطح هوشمندی گوشی های موبایل ساخته شده است.

کورتانا قابلیت تنظیم یادآوری، تشخیص صدای کاربر بدون نیاز به ورود دستورات نوشتنی و قابلیت پاسخ به سوالات کاربر، همچون وضعیت جوی، وضعیت ترافیک، نتایج ورزشی و یا زندگی‌نامه افراد را با کمک بینگ دارد.
کورتانا چند زبانه است و می‌تواند خود را با همهٔ زبان‌ها، فرهنگ و الگوهای گفتار تطبیق دهد، مثلا نسخهٔ انگلستان کورتانا با لهجهٔ بریتانیایی صحبت میکند .
می توانید اطلاعاتی را که کورتانا از شما دارد را مدیریت کنید. شما می توانید از او بخواهید تا قرارهایتان را یادآوری کند، در مورد مکان های نزدیکتان از او بپرسید یا اخبار روزانه و یا اخبار هواشناسی را از او  درخواست کنید.
تنها ایراد این اپلیکیشن این است که در اندرویدکه  نمی توانید دستیار صوتی را با دستور «Hey Cortana» صدا کنید. و همچنین توانایی ارسال پیام به مخاطبین را به صورت کامل ندارد .

.

بعضی از ویژگی های Microsoft Cortana اندروید :
– قابلیت جستجوی فایل های مورد نظر در گوشی و یا اینترنت
– قابلیت گفتگو با کورتانا بصورت مستقیم و بدون مکث و یا کندی
– امکان جستجوی پیشرفته و دقیق در مورد تمامی موارد دلخواه