Freedom

برنامه فریدام Freedom انجام پرداخت های درون برنامه ای گوگل پلی

برنامه Freedom v1.3.2 Google Play in-App Purchase

دانلود برنامه Freedom v1.2.2 Google Play in App Purchase

نیازمند به روت

Freedom یک نرم افزار قدرتمند و بسیار کاربردی است که با استفاده از این نرم افزار امکانات پولی نرم افزار ها از گوگل پلی بدون هیچ پولی خریداری و دانلود کنید. برای استفاده از این نرم افزار شما به هیچ وجه احتیاجی به پول یا گیفت کارت ندارید و در یک محیط کاملا مجازی پول از حساب مجازی شما به حساب فروشنده واریز می شود.

طریقه استفاده نرم افزار فریدام : پس از نصب نرم افزار وارد آن شده و دسترسی روت را به آن می دهید بعد نرم افزار دلخواهتان را با استفاده از این برنامه با می کنید و به قسمتی که امکانات پولی نرم افزار موجود است می روید و آن ها را به رایگان خریداری میکنید.

نکته: با استفاده از فریدام امکانات پولی نرم افزارها و بازی ها  که به صورت پرداخت از طریق دلار صورت می گیرد، رایگان است این نرم افزارفقط میتواند نرم افزارهایی که در گوگل پلی  In-App Purchases هستند را خریداری کند (یعنی قسمت هایی از نرم افزار پولی است و از طریق منوی خود نرم افزار قابل خریداری است )همچنین نمیتواند ۱۰۰% نرم افزارها را بخرد .

اگر میخواهید برنامه فریدام را حذف کنید ابتدا وارد برنامه شوید و از منوی اصلی گزینه STOP را انتخاب کنید. در صورتی که بدون STOP کردن برنامه را پاک کنید گوگل پلی شما با مشکل مواجه می شود.

توجه: این برنامه سازگار با اندروید ۵٫۰ و ۶٫۰ بوده و نیاز به روت دارد.