گیفت کارت چیست ؟

گیفت کارت آیتیونز

امروزه شاید شما هم به چشمتون خورده باشه که در دنیای اینترنت انواع گیفت کارتها وجود دارد، از قبیل گیفت کارت آیتونز،گیفت کارت گوگل پلی، گیفت کارت آمازون، گیفت کارت استیم، گیفت کارت مایکروسافت، گیفت کارت پلی استیشن و گیفت کارت اکس باکس. حالا شاید این سوال مطرح باشد که اصلا گیفت کارت چی هست؟

درواقع گیفت کارت همان اعتبار مجازی هست که دارای یک کد می باشد که با آن حسابتان را شارژنمایید، که انواع مختلف آن را در بالا بصورت مختصر مورد بررسی قرار داده ایم. حال در کشور ما شرکت هایی هستند که دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین ثبت شده در پایگاه ساماندهی می باشند. از جمله سایت هایی که در این حوزه به صورت حرفه ای فعالیت می کنند بخواهیم نام ببریم مانند سایت گیفت استار و یورکاردز هست که هر کدام به صورت مجزا، اقدام به ارائه اکانت هایی از این قبیل می کنند.وبسایت گیفت استار و وبسایت یورکاردز با کادری مجرب و پشتیبانی ۲۴ ساعته و ۷ روزه پذیرای کاربران عزیز هستند.

گیفت کارت آیتونز ( Itunes Gift Card)

با خرید گیفت کارت اپل شما میتوانید، دستگاههای اپل نظیر آیفون، آیپد آیپاد تاچ و مک را که روی آنها حساب کاربری دارید شارژ نمایید. گیفت کارت ایتونزرا میتوان در اپ استور، آیتونز، آی بوک استور و مک اپ استور استفاده کرد. که محبوب ترین نوع گیفت کارت آیتونز، گیفت کارت آیتونز آمریکا می باشد که دارای بهترین و بیشترین تنوع بازیها و برنامه ها و فیلمها و کتابها و موزیک ها هست.گیفت کارت آیتونز در مبالغ گیفت کارت آیتونز ۱۰ دلاری، گیفت کارت آیتونز ۱۵ دلاری، گیفت کارت آیتونز ۲۵ دلاری، گیفت کارت آیتونز ۵۰ دلاری و گیفت کارت آیتونز ۱۰۰ دلاری به بالا قابل ارائه می باشد.گیفت کارت ها بصورت الکترونیکی بوده یعنی شما کد مربوط به گیفت کارت را خریداری کرده و آن را همانند شارژ تلفن همراه در حساب خود وارد کرده و شارژ می نمایید.

ساخت اپل آیدی