برنامه iRoot 3.2.2  

دانلود نرم افزار روت کردن گوشی های اندروید با یک کلیک iRoot

برنامه Rootmaster ورژن اندرویدی آی روت

دانلود برنامهiRoot 3.2.2

آموزش استفاده از برنامه و روت گوشی های اندروید با یک کلیک

روت کردن گوشی به معنای دسترسی ریشه ای به فایل های سیستمی و استفاده ی کامل از سخت افزار و امکانات گوشی و دسترسی به امکانات بسیار زیادی که در حالت عادی در اختیار کاربران قرار نمی گیرد . برنامه iRoot  یکی از بهترین نرم افزارها برای روت کردن گوشی های اندروید است که تنها با چند مرحله آسان می توانید دستگاه خود را روت نمایید. در ضمن برنامه هایی که به ”روت با یک کلیک” معروفند، توانایی روت کردن گوشی های با اندروید ۲.۳ تا ۴.۳ را دارد و روت ۴.۳ به بالا توسط نرم افزار امکان پذیر نیست.

مراحل روت کردن گوشی با iroot یا vroot :

۱- ابتدا فایل نصبی برنامه را دانلود کرده و آن را بر روی کامپیوتر خود نصب نمایید.

۲- به منوی Settings گوشی رفته و به انتهای منو اسکرول کنید و پایین بروید. باید به دنبال بخشی به نام Developer Option یا  debugg option یا عناوینی نظیر این باشید که این بخش معمولا در بالای بخش About گوشی است.

۴- وارد بخش مذکور شده و تیک گزینه usb deugging را زده و تایید نمایید.

۵- حال گوشی اندرویدی خود را به کامپیوتر وصل کرده و به اینترنت متصل شوید.

۶- در اینجا شما کاری نمی کنید و منتظر بمانید تا گوشی شما توسط نرم افزار iRoot شناخته شود.در صورتی هم که شناسایی نشود درایور گوشی شما توسط نرم افزار دانلود خواهد شد.

۷- حال شناسایی مدل گوشی شما به صورت خودکار توسط نرم افزار انجام خواهد شد و با اتصال برنامه به گوشی عملیات روت انجام می شود.

پس از اتمام عملیات گوشی خود را ریست نمایید.اضافه شدن یک گزینه جدید با نام superuser  به رنگ آبی رنگ به نرم افزار های شما نشان از روت شدن صحیح و دسترسی کامل شما به سیستم عامل است. از این پس هر اپلیکیشنی که نیاز به روت داشته باشد برای دسترسی به روت از شما سوال می شود که شما باید گزینه Allow را انتخاب کنید.