Lords & Castles

دانلود بازی استراتژیک و تاکتیکی لرد ها و قلعه ها لردز اند کسلز برای اندروید

دانلود آخرین نسخه Lords & Castles اندروید

نسخه مود شده ( آپگرید دائمی رایگان )

Lords & Castles

Lords & Castles یک بازی مهیج و بسیار زیبا در سبک استراتژیک می باشد که توسط شرکت Codigames برای گوشی های دارای سیستم عامل اندروید ساخته و منتشر میشود.

در این بازی شما باید کنترل فلمرو و قلعه خود را بدست گرفته و آن را به قوی ترین قلمرو در میان تمامی سرزمین ها تبدیل نمایید. بهترین نوع استراتژیک دفاعی را با طراحی قلمرو بر روی مکان های بلند مانند کوه ها و حفر چاه ها در کنار قلمرو استفاده کنید و سربازانتان را آموزش دهید تا در نبرد های حماسی شرکت کرده و پیروز شوید و به این وسیله قدرت خود را افزایش دهید. ساختمان ها و بنا ها را طوری طراحی کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید و همچنین بتوانید ماموریت های موجود را با موفقیت به پایان برسانید. تکنولوژی های جدید را بیاموزید و آنها را در ساخت قلعه و بنای های جدید خود استفاده نمایید و با استفاده از آموزش های جدید سربازان قوی تری بسازید. همچنین می توانید به سایر شهر ها و قبیله ها حمله کرده و با شکست دادن آن ها قلمرو و امکانات آنها را در دست بگیرید و امپراطوری خود را گسترش دهید. قابلیت دیگری که در بازی وجود دارد امکان پیوستن به دوستان و حمله به یک قبیله بزرگ تر با کمک آنهاست که میتواند لذت بازی را چندین برابر نماید. گرافیک بازی نیز در سطح قابل قبول قرار دارد و محیط ها از جزئیات خوبی برخورداند.

Lords & Castles بیش از ۱۰۰ هزار بار از گوگل پلی دانلود شده و توانسته تا امتیاز بسیار خوب ۴٫۱/۵ را بدست بیاورد که هم اکنون می توانید نسخه ی مود شده و کامل آن را با لینک مستقیم و رایگان از دانلودیو ، دریافت نمایید.

ویژگی های کلیدی بازی Lords & Castles :

  • تجربه امپراطوری و لشکر کشی و مدیریت قلمرو و گسترش آن
  • حمله به قبیله های دیگر و شکست آنها و افزایش محدود امپراطوری
  • شرکت در نبرد های حماسی و بزرگ و هیجان انگیز
  • گرافیک کارتونی و بسیار خوب
  • امکان پیوستن به دوستان و حمله به صورت چند نفره
  • آیتم ها و ساختمان های فراوان و منحصر به فرد
  • آپگرید های جدید در هر آپدیت بازی
  • و …

تغییرات این نسخه :

New loyalty system: Get better rewards after a war by being loyal to your kingdom
System optimizations and bug fixes.

تصاویر بازی Lords & Castles :