Lumosity

نسخه فول برنامه تقویت حافظه Lumosity

برنامه Lumosity 2.0.7491 نسخه فول  تقویت حافظه برای اندروید

دانلود برنامه Lumosity 2.0.7491

برنامه تقویت حافظه Lumosity

جدیدترین نسخه لوموسیتی

برنامه ها و بازی های تقویت و تست هوش همیشه از پرطرفدارترین ها و محبوب ترین ها می باشد.Lumosity نام شرکت معتبر و مشهوری است که در آن تعدادی از متخصصین اعصاب و روان مشغول به کار و تحقیق می باشند که برای پیدا کردن روش هایی برای تقویت حافظه و ذهن انسان تلاش می کنند.

دانلودیو امروز این برنامه بسیار پرکاربرد و  را برای شما کاربران عزیز قرار داده است که تا بحال بیش تر از ۸۰ میلیون کاربر در سراسر جهان آن را دریافت کرده اند. ما به شما توصیه میکنیم که این اپلیکیشن مفید را دریافت کنید و هر روز از تمرینات تقویت حافظه آن استفاده کنید و پس از مدتی شاهد افزایش تمرکز خود باشید. هاینز کری همسر جان کری (وزیر امور خارجه ی ایالات متحده) در مورد بازده و کارایی لوموسیتی و برنامه پیش روی اظهاراتی داشته اظهار و گفته او این است : توانایی فکری و مغزیی که بدلیل بیماری و تشنج از دست داده بودم با کمک تمرینات Lumosity بازیافتم!

نکته: نسخه ای از این برنامه در مارکت اندروید قرار گرفته که رایگان بوده و برخی ویژگی های آن در دسترس نیست اما نسخه که برای شما قرار دادیم کاملا فول و کرک شده با تمامی قابلیت ها و امکانات می باشد.

.

تغییرات نسخه جدید  :

  • بهبود کندی سرعت حین اجرای بازی

.