Madden NFL Mobile

دانلود بازی Madden NFL Mobile برای اندروید 

دانلود آخرین نسخه بازی Madden NFL Mobile با لینک مستقیم و رایگان

دانلود بازی Madden NFL Mobile

Madden NFL Mobile فصل ۲۰۱۶ اینجاست با امکان ضربه زدن ، چیدن سیستم دفاعی و بیش از ۳۵۰ برنامه ی جدید در آپدیت جدید ، تیم خود را از میان ستاره ها و افسانه های NFL دست چین کنید ، در این بازی در هر زمان و در هر نقطه رویداد های روزانه را بصورت زنده مشاهده کنید ، با چالش ها شانه به شانه رقابت کنید . در این بازی فصلی جدید طراحی شده است و یک NFL معتبر که هرگز ندیده اید می دهد .
ساخت تیم خود با ستاره های برتر و افسانه وار ؛ تیم خود را با ستاره های فعلی همچون Rob Gronkowski ، Antonio Brown و یا افسانه های پر فروشی همچون جری رایس بسازید . توسعه استراتژی و ارتقا فهرست خود و تیم و رقابت با دوستانتان . برای پیروزی بازی کنید ، در حالت فصل شما ۱۶ بازی پیش رو دارید ، رقابت در برابر دوستان و رقبا در حالت head to head بازی و نبرد برای به دست گرفتن شکوه در زمین بازی .
پیوستن به یک لیگ و بازی با تمرکز و بدست آوردن دستاورد و درآمد در یک گروه و همچنین پیوستن به سایر لیگ ها و مسابقات به همراه حالت بازی سریع که پاداش را افزایش می دهد .

بالا بردن رده ی خود در رویداد های روزانه ؛ با Madden NFL Mobile هر روز به NFL متصل شوید در تمام طول سال و بلافاصله سرگرم شوید با چالش های جدید و باور نکردنی محدود به زمان . وقایع زنده ، بازی های فصل ، مینی بازی و رویداد های ورزشی همه در یک لیگ NFL واقعی .

در مسیر خود در Madden NFL Mobile تیم خود را برای ارئه ی بهترین فوتبال هدایت کنید .

ویژگی های جدید بازی Madden NFL Mobile :

  • +۵۰ بازی تهاجمی
  • دارای گیم پلن دفاعی
  • بروزرسانی لیگ و دستاورد ها و گزینه هایی همراه با سبک بازی
  • گیم پلی خط دفاعی برای تکل هایی سریع تر

 

تصاویر محیط بازی :