Parkour Simulator 3D

دانلود بازی شبیه ساز پارکور سه بعدی – پاکور سیمولتور برای اندروید

دانلود آخرین نسخه Parkour Simulator 3D برای اندروید

نسخه مود شده انرژی و سکه و ستاره نامحدود

Parkour Simulator 3D

Parkour Simulator 3D یکی از بهترین بازی ها در زمینه ورزشی شبیه سازی پارکور می باشد که به تایید بسیاری از سایت های معتبر دنیا رسیده است. این بازی ورزشی و شبیه سازی شده ساخته شرکت  بازی سازی Tab Amuse Studio بوده و دارای گیم پلی بسیار زیبا و ویژگی های کنترلی میباشد که برای گوشی های دارای سیستم عامل اندروید ساخته و منتشر شده است.

ما این بازی زیبا و شبیه سازی شده را به شما پیشنهاد میدهیم ! تجربه ای هیجان انگیز از پارکور واقعی در یک فضای کاملا سه بعدی همراه با افکت های خارق العاده و دوست داشتنی که شما را مجذوب خود خواهد کرد.

میتوانید این بازی را به صورت انلاین اجرا کنید . هدف شما فقط کنترل یک پارکوریست نمی باشد بلکه شما وظیفه دارید حداقل سه پارکوریست را کنترل کنید و آن را به سلامت به مقصد مورد نظر برسانید. بیش از ۱۲ مرحله چالش بر انگیز همراه با بازیکنان و کاراکتر های مختلف از کشور های های روسیه، فراسنه، آلمان , آمریکا و… .

یکی از شهره های موجود در بازی را انتخاب کنید و شروع به گشت گذار بر روی بام شهر کنید. از روی موانع بپرید جاخالی دهید و حرکات نمایشی پارکور را به زیبایی اجرا بگذارید. هم اکنون می توانید این بازی بسیار زیبا را از دانلودیو با لینک مستقیم و رایگان دریافت نمایید.

ویژگی های کلیدی بازی Parkour Simulator 3D :

– گیم پلی قدرتمند و اعتیاد آور

– برترین بازی شبیه سازی پارکو برای اندروید

– ۱۰ مرحله چالش انگیز و ۲۰ آهنگ هیجان انگیز

– کنترل راحت بر روی شخصیت های بازی

-و…

تصاویر بازی Parkour Simulator 3D :