کارتان را آغاز کنید، توانایی انجامش بدنبال می آید. (کوروش کبیر)

دانلود بازی

تازه ترین های دنیای سلامت و سبک زندگی را در سلام بخوانید !

دانلود

دانلود PES 2017 بازی فوتبال ۲۰۱۷ برای PC

PES 2017 

دانلود بازی فوتبال پس ۲۰۱۷ برای کامپیوتر ( pc )

دانلود بازیPES 2017 به همراه کرک سالم و معتبر با لینک مستقیم و رایگان

+ تریلر بازی

دانلود PES 2017

PES 2017 یکی دیگر از بازی های محبوب و ورزشی که توسط کمپانی KONAMI طراحی و منتشر شده است.که سازندگان این بازی نوید یک بازی فوق العاده زیبا و بهتر را نسبت به نسخه های قبلی بازی داده اند با اینکه تمرکز ان ها تا کنون بیشتر بر روی بازی های یوفا ۱۶ بوده است.طی یک مصاحبه کونامی با خبرنگاران قرار شده است تا طراحی گرافیکی بازی توسط موتور Fox Engine انجام گیرد. که در بیشتر بازی های معروف جهان نام این موتور نیز برده شده است.تغییرات و ویژگی های فوق العاده زیادی در این نسخه از بازی PES صورت کرفته است.اما هنوز هیچ خبری از اینکه این بازی برای نسخه های قدیمی یا سیستم های جدید طراحی خواهند شد نیامده است.

یکی از اصلی ترین قابلیت های پیس ۲۰۱۷ ویژگی Real Touch می باشد که اگر بخواهیم ان را به زبان فارسی ترجمه نماییم لمس حقیقی می باشد که توسط کمپانی KONAMI خبر داده شده است که این خبر امدن یک بازی عالی را برای سال های اینده خواهد داد.اضافه شدن تکنیک و بازیکنان و زمین های چمن و… از دیگر ویژگی های بازی می باشد.که تمامی توضیحات تکمیلی در ادامه مطلب موجود می باشد…

PES 2017

قابلیت های بازی PES 2017 با توضیحات تکمیلی :

Authentic Visuals :

این ویژگی برای گرافیک و کیفیت بازی می باشد که با استفاده از جلوه های بصری و نرم افزار های فوق پیشرفته این بازی در حال طراحی و اماده سازی می باشد که قطعا گرافیک این بازی را در هیچ یک از نسخه های قبلی چه PES و چه FIFA مشاهده نکرده اید.کارکنان موتور FOX این خبر را به کونامی داده اند که هیچ چیز را در این نسخه از بازی PES جا نخواهند انداخت و یک گرافیک عالی را تحویل ان ها خواهند داد.که این گرافیک از بازیکنان تا توپ بازی گرفته خواهد شد.که تمام این ویژگی ها برای واقع گرایانه تر شدن بازی در حال انجام می باشند.

Adaptive AI :

یکی دیگر از ویژگی های برتر و اصلی در این بازی استفاده از یک ویژگی عالی به نام هوش مصنوعی می باشد که در نوع خود یک قابلیت فوق العاده به حساب می اید.در هوش مصنوعی بازیکنان توانایی خواندن ذهن بازیکن رو به رو را خواهد داشت.که این ویژگی در صورت بازی به صورت خودکار افزایش خواهد یافت.کونامی همیشه تصمیم گرفته است که بازیکنان و نحو بازی ان ها را در نسخه های PES متفاوت کنند که این بازی در PES 2017 این ویژگی را خواهید دید.

Corner Kick Control :

در هنگام زدن ضرباتی همچون کرنر یا خطا یا کاشته می توانید از نوع دفاعی خاصی برای تیم خود استفاده نمایید.که یک روش را برای خود انتخاب و یا روش های مختلف را در حین بازی پیاده سازی خواهید نمود که برای هر بازیکن با دیگری متفاوت می باشد که این ویژگی به همان هوش مصنوعی نیز مربوط می شود.

Advanced Instructions :

این قسمت برای برای انجام برخی از استراتژی های بازی می باشد که یکی از ان ها دفاع فشرده می باشد که می توانید نوع چیدمان دفاع خود را در قسمت های مختلف زمان بازی پیاده سازی نمایید.که در قسمت نام برده شده می توانید به ان دسترسی داشته باشید.

Total Team Control :

در این ویژگی که در تمام بازی های واقعی انجام می شوند تغییر بازیکنان از حالت های مختلف می باشد.یعنی شما می توانید بازیکنان خود را به گونه ای قرار دهید که در حالت حمله اگر توپ لو رفت بازیکنان سریع از حالت حمله ای به حالت دفاعی در بیایند.که یکی از اصلی ترین گزینه های بازی برای پیروزی در واقعیت و بازی ها می باشد.

Goal Keeping :

استفاده از برترین ابزار های جهان در این بازی برای دروازه بانان می باشد که به لطف جلوه ها بازیکنان حرکات بسیار خوب و سریعی را برای گرفتن توپ و پنالتی ها انجام می دهند.که یکی از ان ها پرش و یا تک به تک بازیکن با دروازه بان می باشد که این ویژگی رو در هیچ یک از نسخه های بازی PES مشاهده نکرده بودید و یک قابلیت جدید می باشد.

Natural Player Movement :

اضافه شدن صد ها حرکت انیمیشنی به این بازی اضافه شده است که برای روحیه دادن به تیم و دروازه بان اضافه شده است که می توانید بعد از پیروزی یا دفع حملات خطرناک ان ها را مشاهده نمایید.که این ویژگی برای زیبایی نمی باشد و تاثیر خوبی در روند بازی خواهد داشت.که بعد از انتشار بازی مشاهده خواهید نمود.

Precise Pass :

پاس دادن در بازی PES 2017 یک جلوه عالی به خود گرفته است.که این ویژگی را در هیچ نسخه از بازی ها مشاهده نکرده بودید و سرعت و ضربه در پاس ها بسیار مفید خواهند بود.زیرا دیگر مانند قبل هر پاس که شما بدهید دقیق به بازیکن نمی رسد و باید فلش و یا مدت زمان توپ را نیز تعیین نمایید که اگر یک پاس ساده باشد توپ با شتاب کمتری به سمت بازیکن خواهد رفت و بالعکس هر چه بیشتر کلید پاس را نگه دارید پاس با شتاب بیشتری به سمت بازیکن خواهد رفت.

Real Touch :

به سادگی بازیکن خود را در یک محیط تمرینی در بازی های رسمی قرار دهید و بازیکنان ضعیف تیم رو به رو را به تمسخر بگیرید.این ویژگی همان طور که در توضیحات نام برده شد برای لمس بازی می باشد که در جنبه های مختلف بازی تاثیر گذار خواهد بود.که این ویژگی بستگی به روش شما برای هر بازیکن دارد.

.

PES 2017-2

.

ویژگی های اضافه شده دروازه بان :

دروازه بانان اصلی ترین نقش یک تیم را در پیروزی دارند که این بازی سازنده بازی و طراح گرافیکی بازی سعی خود را کرده اند که مانند نسخه های قبل که یکی از ان ها ۲۰۱۲ بوده است دیگر بازی را از یک حالت تخیلی خارج نمایند.در ان نسخه برخی اوقات از وسط زمین دروازه بان گل دریافت می کرد ولی در این بازی گل زدن اسان نمی باشد مگر اینکه بازی را در سطح اسان قرار دهید که قطعا برای شما جذاب خواهد بود.

ویژگی های اضافه شده خط دفاعی :

مدافعان را به هر نحوی که مد نظر دارید قرار دهید و برای ان ها مربی گری کنید.برای مدافعان خود می توانید چندین روش را پیاده سازی نمایید.یعنی بازیکنانی که مد نظر دارید را به صورت نفوذی قرار دهید و یا برخی را برای کرنر ها به حلو بکشید و افرای که ضربه سر قوی یا کوتاه قد می باشند را به دفاع یا میانه زمین هدایت کنید.که در واقع این ویژگی ها فقط در واقعیت انجام می شدند.

ویژگی های اضافه شده بازیکنان مختلف :

برای هر فرد در واقع ویژگی های مختلفی در نظر گرفته شده است که فرقی نمی کند بازیکن در کدام قسمت زمین در حال بازی می باشد زیرا هوش مصنوعی در واقع برای زیبای سازی بازی و شبیه سازی ان طراحی شده است.

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی :

OS: Windows 10, 8.1, 8, 7 SP1, Vista SP2
Processor: Intel Core2 Duo 1.8GHz / AMD Athlon Ⅱ X2 240 or equivalent processor
Memory: 1 GB RAM
Graphics: DirectX 9.0c compatible video card. 1024MB Pixel Shader 3.0 (NVIDIA GeForce 8800 / AMD/ATI Radeon X1600 / Intel HD Graphics 3000 or better)
DirectX: Version 9.0c
Storage: 8 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card
Additional Notes: 800 x 600 monitor resolution; 4x DVD-ROM Drive; TCP/IP 512 kbps or higher

سیستم پیشنهادی برای اجرای بازی :

OS: Windows 10, 8.1, 8, 7 SP1, Vista SP2
Processor: Intel Core i3 530 / AMD Phenom Ⅱ X4 925 or equivalent processor
Memory: 2 GB RAM
Graphics: DirectX 9.0c compatible video card. 1024MB Pixel Shader 3.0 (NVIDIA GeForce GTX 260 / AMD/ATI Radeon HD4850 / Intel HD Graphics 4000 or better)
DirectX: Version 9.0c
Storage: 8 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card
Additional Notes: 1280 x 720 monitor resolution; 8x DVD-ROM Drive; TCP/IP 1.5 Mbps or higher

تصاویری از محیط بازی :

 

104 لایک
چه امتیازی می دهید؟
امتیاز 4.29 ( 51 رای )
برچسب ها
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
13 نظر تا کنون ثبت شده است
fardin گفته : یکشنبه , ۷ آذر ۱۳۹۵

سلام این ارور را در شروع بازی میده Unable to initialize SteamAPI لطفآ کمک.

حسین گفته : شنبه , ۱۳ آذر ۱۳۹۵

سلام برای بعضی از سیستم ها این اررو رو میده . توی گوگل جستجو کنید ارور Unable to initialize SteamAPI چند تا سایت ایرانی هستند که راهنمایش رو کامل گذاشتند.

Mojtaba گفته : جمعه , ۲۱ آبان ۱۳۹۵

سلام مدیر.اقا من لپتاپhp 2000دارم میخوام بگم اگه این بازی را بیارم میتونم روی لپتاپم بازی کنم

حسین گفته : شنبه , ۲۲ آبان ۱۳۹۵

سلام با حداقل سیستم مورد نیاز چک کنید.

iman گفته : جمعه , ۱۴ آبان ۱۳۹۵

باسلام. کامپیوتر من رم ۲ دارد و گرافیک ۱٫و cpu آن amd 2.70 GHz هستش.می خواستم ببینم این بازی برای من نصب می شود یا اگر نصب می شود گیر دارد یا خیر؟ آیا راه حلی وجود دارد.لطفا پاسخ را به ایمیل من به نشانی imanabdollahi1381@gmail.com ارسال فرمایید.

حسین گفته : جمعه , ۱۴ آبان ۱۳۹۵

سلام حداقل سیستم مورد نیاز نوشته شده در پست

حسین گفته : سه شنبه , ۲۵ آبان ۱۳۹۵

کو؟؟
پیداش نمیکنم که

حسین گفته : چهارشنبه , ۲۶ آبان ۱۳۹۵

اضافه شد .

vahid گفته : چهارشنبه , ۱۲ آبان ۱۳۹۵

سلام مدیر من قبلا نظر دادم که تو بازی pes 2017 وقتی بازی میکنم تیک و لگ دارم و سیستم من هم قوی بود، اما الان ویندوزم رو که windows 10 نسخه enterprise بود عوض کردم و به windows 10 pro تغییر دادم و همچنین آنتی ویروس نود ۳۲ هم پاک کردم و الان که دارم pes بازی میکنم بدون هیچ لگ و تیکی با کیفیت بالا بازی میکنم.
به نظر شما windows 10 pro عوض کردم مشکل برطرف شد یا نود ۳۲ حذف کردم.

حسین گفته : پنج شنبه , ۱۳ آبان ۱۳۹۵

سلام فکر کنم برای آنتی ویروس بوده باشه ولی نمیتونم دقیق بگم.

vahid گفته : سه شنبه , ۱۱ آبان ۱۳۹۵

سلام مدیر یه سوال داشتم چرا بازی pes 2017 اینقدر تیک و لگ میزنه مت تمام بازی ها رو با کیفیت اولترا اجرا میکنم ول pes چرا اینجوری مشکل کجاست. سیستم کامپیوترم هم قویه و کارت گرافیکم هم آپدیته.
VGA: GTX 970 VRAM 4G
RAM: 8G
CPU: AMD 8 CORE
WINDOWS 10 V14393
به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه آیا به علت عدم بهینه سازی اگه ویندوز ۷ نصب کنم مشکلم حل میشه.

حسین گفته : سه شنبه , ۱۱ آبان ۱۳۹۵

سلام نه سیستمون خوبه بعضی وقتا سازگاری نداره و مشکل از بازی هست و باید منتظر آپدیت باشید.

کاربر گفته : جمعه , ۳۰ مهر ۱۳۹۵

باتشکر از شما ممنون از توضیحات کاملتون

حقوق تصاویر و مطالب برای downloadu.ir محفوظ است. استفاده از مطالب دانلودیو تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.