PGWare Throttle

دانلود نرم افزار PGWare Throttle برای کامپیوتر + کرک برنامه

دانلود نسخه جدید نرم افزار افزایش سرعت مودم و اینترنت

دانلود pgware throttle

PGWare Throttle v8.10.17.2016 ابزار طراحی شده برای پیکربندی مودم شما جهت حفظ حداکثر کارایی که می تواند در افزایش بیش از ۲۰۰ درصدی سرعت موثر باشد ، شما تنها سیستم عامل خود را انتخاب کنید و نوع اتصال را انتخاب کنید (۱۴٫۴/۲۸٫۸/۳۳٫۶/۵۶k, cable modem ، DSL / ADSL modem ، ISDN, Satellite, T1/T3/OC3/OC12 +، LAN ، ۳G- modems ) و سپس دکمه ی ” GO ” را بزنید تا برنامه بقیه کار را انجام دهد .

برنامه تعدادی از پارامتر های کلیدی مودم را تغییر می دهد به عنوان مثال بهبود تعریف سیگنال ، کاهش تعداد اتصالات ناقص و …

این برنامه با انواع مودم ها تحت سیستم عامل ویندوز کار می کند ، از ویژگی های مهم Throttle برنامه های تحت وب و ترافیک را اولویت بندی نمی کند اما به سادگی اتصال موجود به شبکه از طریق پیکربندی واحد و هیچ خدمات اضافی بر خلاف سیستم آنالوگ ایجاد نمی کند .

کار با این برنامه ساده است و شما از طریق برنامه سیستم عامل و نوع اتصال و مودم خود را مشخص می کنید ، این برنامه تنظیمات از پیش تعیین شده لازم در رجیستری را تغییر و برای اتصال به شبکه بهینه سازی می کند و پس از راه اندازی مجدد اتصال به شبکه بهبود پیدا می کند .

با افزایش سرعت بسته به قسمت های مختلف مانند ارائه دهنده سرویس اینترنت شما ، با این حال اتصال به شبکه را نه تنها با ثبات تر بلکه بسیار سریع تر می کند که همه بستگی به مشخصات و ویژگی هایی مانند ترافیک ، ارائه دهنده اینترنت و یا سایت های میزبان است ، اگر سایت تعداد زیادی تصاویر سنگین ، بازی فلش ، ویدئو های جاسازی شده و چیز های دیگر را دارا باشد می تواند سرعت شما را به شدت کاهش دهد به خصوص اگر سایت پر از تبلیغات باشد . با این حال PGWare Throttle کانال اینترنت شما را ثبات می بخشد و سرعت اینترنت را بیشتر می کند .

ویژگی های کلیدی نرم افزار PGWare Throttle :

  • سازگار با مایکروسافت ویندوز ۷ ، ۸ ، ویستا ، XP و ویندوز سرور ۲۰۱۲ ، ۲۰۰۸ ، ۲۰۰۳ ، ۳۲/۶۴ بیتی
  • افزایش سرعت اینترنت بصورت فوری ، این برنامه اجازه ی گشت و گذار سریع تر و دانلود پر قدرت تر را به شما می دهد با این برنامه بازی های آنلاین را بدون تاخیر باز کنید
  • افزایش اتصال سرعت اینترنت از همه نوع
  • صرفه جویی در پول با به حداکثر رساندن سرعت اینترنت فعلی بدون نیاز به گرفتن سرویس های بهتر از ISP
  • استفاده ی آسان از برنامه به شما اجازه ی ایجاد تغییرات دائمی را در کامپیوتر و مودم شما با یک کلیک می دهد
  • تغییرات در ویندوز بصورت مستقیم
  • بروز رسانی مداوم نرم افزار

 

تصاویر محیط نرم افزار :