Pitu

دانلود اپلیکیشن ویرایش عکس پیتو Pitu v4.1.0.987

برنامه Pitu v4.1.0.987 ویرایش عکس پیتو

دانلود برنامه Pitu v4.1.0.987

نرم افزار ویرایش عکس

 Pitu یک نرم افزار ویرایش عکس است.نرم افزار های بسیاری زیادی برای ویرایش عکس منتشر شده است که از بهترین و حرفه ای ترین ادیتورها، اپلیکیشن Pitu می است. با استفاده از این برنامه قدرتمند می توانید تمام قسمت های عکس تان را ویرایش کرده و از امکانات بسیار جالب این نرم افزار لذت ببرید.

نرم افزار اندروید Pitu دارای امکانات پیشرفته ای بوده که از ویژگی های کلیدی آن می توان به ده ها افکت و فریم زیبا و با کیفیت که جذابیت زیادی به عکس شما می دهد، فیلتر های حرفه ای، فلاش اتوماتیک، موزاییک، چراغ های ستاره، امکان انجام رتوش خودکار که پوست شما را نرم وصاف و اندامتان را متناسب و بدنسازی نشان می دهد. امکان انجام آرایش هایی از قبیل ابرو، سایه چشم، مژه، رژگونه، رژ لب، رنگ مو که چهره شما را بسیار طبیعی نشان می دهد، داشتن استایل های مختلف مانند ملکه چینی، پاندا، خون آشام  و دارای کلاژ ساز های رایگان و زیبا اشاره کرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Pitu :

– ده ها افکت و فریم زیبا و با کیفیت

– فیلتر های حرفه ای

– فلاش اتوماتیک

– موزاییک

– چراغ های ستاره

– امکان انجام رتوش خودکار در جهت صافی و نرمی پوست

– امکان انجام آرایش هایی از قبیل ابرو، سایه چشم، مژه و …

– ایجاد چهره ای طبیعی

– داشتن استایل های مختلف

– کلاژ ساز های رایگان و زیبا

نرم افزار اندروید Pitu در فروشگاه گوگل پلی دارای امتیاز ۴٫۳ از ۵٫۰ و بیش از ۱۰ میلیون بار مورد استفاده کاربران اندرویدی قرار گرفته است و هم اکنون به صورت رایگان در دانلودیو برای دانلود قرار داده شده.