Stickman Revenge 3

دانلود بازی اکشن و مبارزه ای و شمشیری انتقام استیکمن برای اندروید

دانلود آخرین نسخه Stickman Revenge 3 اندروید

نسخه مود شده پول نامحدود و سکه بینهایت

Stickman Revenge 3

Stickman Revenge یک بازی مهیج و بسیار زیبا در سبک مبارزه ای و شمشیری می باشد که توسط شرکت Zonmob Tech برای گوشی های دارای سیستم عامل اندروید ساخته و منتشر میشود. در این بازی شما در نقش استیکمن قرار دارید که باید با استفاده از سلاح های کشنده و نیرو های فرابشری خود به جنگ دشمنان رفته تا انتقام خود را از آنها بگیرید. Stickman Revenge 3 که سومین نسخه از سری بازی های استیکمن می باشد هیجان انگیز تر ، زیبا تر و سرگرم کننده تر از همیشه بازگشته است و با ویژگی های فوق العاده خود شما را ساعت ها سرگرم خود خواهد کرد.

گرافیک بازی بهبود یافته : در این نسخه از بازی شاهد لول جدید از گرافیک خواهیم بود و گرافیک بازی بسیار زیبا تر از سری های قبلی شده است و بهبود های فراوانی یافته است. همچنین محیط های بازی جزئیات بیشتری پیدا کرده اند و از کیفیت بالاتری برخوردار خواهند بود.

سیستم شخصیت و ارتقا قدرت ها و آیتم ها تغییر پیدا کرده است : سیستم شخصیت اصلی بازی به همراه پاور آپ ها هم اکنون کاملا تغییر کرده و بهبود اساسی پیدا کرده است. همچنین آیتم ها و اسلحه های جدید تر همراه با ویژگی های فوق العاده و شگفت انگیزی به بازی اضافه شده اند.

اضافه شدن شخصیت های جدید قابل بازی : شخصیت های جدید مانند Angels Stick, Ghosts Stick, Dogs Stick, Pigs Stick و Butterfly Stick به بازی اضافه شده اند.

اضافه شدن توانایی و مهارت منحصر به فرد هر شخصیت : هر شخصیت قابل بازی هم اکنون دارای مهارت ها و توانایی خاص خود می باشد و دیگر قابلیت ها یکسان نخواهد بود.

اضافه شدن سیستم جدید غول آخر ها و همچنین باس فایت های جدید به بازی .

Stickman Revenge 3 بیش از ۱ میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده و توانسته تا امتیاز بسیار خوب ۴٫۳/۵ را بدست بیاورد که هم اکنون می توانید نسخه ی مود شده و کامل آن را با لینک مستقیم و رایگان از دانلودیو ، دریافت نمایید.

ویژگی های کلیدی بازی Stickman Revenge 3 :

  • گرافیک کارتونی و زیبا و کاملا بهبود یافته نسبت به نسخه های قبلی
  • محیط های متنوع و همراه با جزئیات
  • باس فایت های چالش برانگیز همراه با باس های جدید
  • اضافه شدن آپگرید ها و پاورآپ های جدید به بازی
  • اضافه شدن سلاح های جدید به بازی با قابلیت های منحصر به فرد
  • چندین شخصیت قابل بازی جدید
  • و …

تصاویر بازی Stickman Revenge 3 :