دانلودیو | مرجع دانلود رایگان فارسی زبانان


آخرین به روزرسانی سایت: مرداد ۱۰, ۱۳۹۵
» نمایش دسته بندی مطالب
دانلود یو : مرجع دانلود رایگان پارسی زبانان

لیست مطالب صفحه اصلی

مجله پزشکی و سلامت


دانلود بازی

تازه ترین های دنیای سلامت و سبک زندگی را در سلام بخوانید !

دانلود

دانلود برنامه SuperB Cleaner v1.1.71 افزایش سرعت گوشی اندروید

SuperB Cleaner

دانلود اپلیکیشن افزایش سرعت گوشی SuperB Cleaner

برنامه SuperB Cleaner v1.1.71 -افزایش سرعت گوشی اندروید

دانلود برنامه SuperB Cleaner v1.1.71

افزایش سرعت اندروید Boost & Clean

SuperB Cleaner (Boost & Clean) v1.1.71 یک ابزار کوچک و کاربردی برای افزایش سرعت گوشی  و بهینه سازی عملکرد است این افزایش دهنده سرعت  با غیرفعال کردن برنامه های غیر ضروری در حال اجرا برنامه هایی که استفاده نمیشوند را میبندد و فقط با یک حرکت سرعت دیوایس اندرویدی شما را تا ۵۰% افزایش میدهد.

.

بعضی از ویژگی های برنامه SuperB Cleaner (Boost & Clean) اندروید :
– بدون نیاز به روت: این اپلیکیشن قادر به پاک کردن حافظه تلفن صورت کاملا سریع و بدون نیاز به دسترسی روت است. حتی بیشتر و بهتر از برنامه هایی که نیاز به روت دارند.
– تقویت کامل: در مقایسه با دیگر برنامه های تقویت کننده، SuperB Cleaner یک تقویت کننده عالی و افزایش دهنده سرعت گوشی های آندروید می باشد که حافظه گوشی را بطور کامل آزاد کرده و باعش افزایش سرعت ۵۰ درصدی آن میشود.
– پایداری بیشتر: علاوه بر توقف برنامه های در حال اجرا در پس زمینه، این نرم افزار می تواند از شروع خودکار برنامه ها جلوگیری کند.
– تقویت کننده باتری: این اپلیکیشن با غیرفعال کردن برنامه های غیرضروری که در پس زمینه اجرا میشوند، به افزایش RAM کمک کرده و باعث سرعت بخشیدن به تلفن شده و در نتیجه از مصرف بیهوده باتری جلوگیری میکند .
– نادیده گرفتن لیست: همچنین لیستی برای نادیده گرفتن وجود دارد که شما میتوانید برنامه مورد نظر خود را به آن افزوده تا از بستن آن توسط SuperB Cleaner جلوگیری شود.

مطالب مرتبط با این نوشته