SuperB Cleaner

دانلود اپلیکیشن افزایش سرعت گوشی SuperB Cleaner

برنامه SuperB Cleaner v1.1.71 -افزایش سرعت گوشی اندروید

دانلود برنامه SuperB Cleaner v1.1.71

افزایش سرعت اندروید Boost & Clean

SuperB Cleaner (Boost & Clean) v1.1.71 یک ابزار کوچک و کاربردی برای افزایش سرعت گوشی  و بهینه سازی عملکرد است این افزایش دهنده سرعت  با غیرفعال کردن برنامه های غیر ضروری در حال اجرا برنامه هایی که استفاده نمیشوند را میبندد و فقط با یک حرکت سرعت دیوایس اندرویدی شما را تا ۵۰% افزایش میدهد.

.

بعضی از ویژگی های برنامه SuperB Cleaner (Boost & Clean) اندروید :
– بدون نیاز به روت: این اپلیکیشن قادر به پاک کردن حافظه تلفن صورت کاملا سریع و بدون نیاز به دسترسی روت است. حتی بیشتر و بهتر از برنامه هایی که نیاز به روت دارند.
– تقویت کامل: در مقایسه با دیگر برنامه های تقویت کننده، SuperB Cleaner یک تقویت کننده عالی و افزایش دهنده سرعت گوشی های آندروید می باشد که حافظه گوشی را بطور کامل آزاد کرده و باعش افزایش سرعت ۵۰ درصدی آن میشود.
– پایداری بیشتر: علاوه بر توقف برنامه های در حال اجرا در پس زمینه، این نرم افزار می تواند از شروع خودکار برنامه ها جلوگیری کند.
– تقویت کننده باتری: این اپلیکیشن با غیرفعال کردن برنامه های غیرضروری که در پس زمینه اجرا میشوند، به افزایش RAM کمک کرده و باعث سرعت بخشیدن به تلفن شده و در نتیجه از مصرف بیهوده باتری جلوگیری میکند .
– نادیده گرفتن لیست: همچنین لیستی برای نادیده گرفتن وجود دارد که شما میتوانید برنامه مورد نظر خود را به آن افزوده تا از بستن آن توسط SuperB Cleaner جلوگیری شود.